طراحی و چاپ فوری بنرکربلا

انتخاب از نمونه طرحهای چاپ پایتخت

بازدید کنده گرامی شما می توانید با انتخاب طرح دلخواه و ارسال کد به شماره تلگرام اعلام شده سفارش خود را بصورت غیر حضوری ثبت نمایید

نحوه سفارش بنر کربلا

بازدید کننده گرامی در ابتدا بازگشت عارفانه ی بستگان شما از زیارت کربلای معلی و عتبات عالیات را گرامی می داریم .

 به اطلاع میرسانیم که چاپ دیجیتال پایتخت با بهره گیری از دستگاه چاپ اکوسالونت ( بالاترین کیفیت چاپ بنر ) و طرح های روز کربلا امکان چاپ فوری بنرهای خیر مقدم کربلا را فراهم نموده است . در اینجا تعدادی از طرح های آماده خیر مقدم کربلا که بصورت لایه باز بوده و قابل ویرایش می باشند آورده ایم که شما می توانید با ذکر کد نوشته شده در زیر تصویر آن را سفارش دهید .

 - قبل از چاپ بنر کربلا تایید طرح از طریق تلگرام و یا ایمیل برای چک کردن طرح و تصحیح احتمالی غلط املایی خدمتتان ارسال میگردد. بدیهی است که پس از تایید طرح بنر کار چاپ شده و امکان هیچ تغییری در آن وجود نخواهد داشت، پس در چک کردن کار بسیار دقت بفرمایید.

 - متن های نوشته شده بر روی طرح های بنر قابل تغییر می باشند و امکان اینکه متن مورد نظر شما بر روی بنر نوشته شود وجود دارد .

 - برای سفارش بنر کربلا می توانید به تلگرام ما پیام ارسال نمایید ( شماره تلگرام : 09396706588 ) و یا با تلفن های چاپ پایتخت ( 44039169 - 44039170 - 44070720 ) تماس حاصل نمایید.

موارد مرتبط