لایت باکس

چاپ و فروش سازه لایت باکس کریستالی و آلومینیومی

به بیان ساده تر لایت باکس به تابلوهایی گفته می شود که به صورت باکس و جعبه هستند و نور از پشت به آنها تابیده می شود. این باکس ها با متریال هایی مانند آلومینیوم، پلکسی ( پلاستیک ) و MDF ساخته می شود و رویه ی آنها معمولا از جنس فلکسی، پلکسی گلس و ... می باشد که در دو نوع با نور و بدون نور عرضه می شوند. نوری که داخل باکس لایت باکس قرار میگیرد SMD و LED می باشد .

لایت باکس های کریستالی بهترین نوع تبلیغات محیطی شیک و پر بازده هستند که برای انواع فروشگاه ها، سالن ها، دفاتر، سازمان ها و محیط های داخلی مناسب هستند. فناوری نوری که در لایت باکس های کریستالی به کار می رود هم در نور روز و هم در نور شب زیبایی و درخشش خود را خواهند داشت.

لایت باکس های آلومینیومی نیز از شیک ترین تبلیغات بیرونی هستند که در فضای باز نصب می شوند و باد و باران تاثیری بر روی آنها نخواهد گذاشت. این لایت باکس ها بهترین گزینه برای نصب در خیابان ها، معابر شهری، پارکینگ های عمومی و سایر محوطه های باز هستند که با پایه فلزی و روکش کامپوزیت می باشند .

لایت باکس هایی که در متروهای شهری قرار گرفته اند از نوع آلومینیومی هستند.

 

نمونه لایت باکس کریستالی

لایت باکس کریستالی نوعی سازه قابل استفاده در نمایشگاه ها بر روی دیوار و همچنین فروشگاه ها برای ارایه محصولات بصورت تابلویی که از پشت لایت باکس نور پردازی شده است.

پوستر مربوط به لایت باکس بر روی متریالی از نوع پی وی سی دارای لایه کوتینگ سفید اس که اصطلاحا به آن بک لایت یا بک لیت می گویند.

 
لایت باکس کریستالی

این نوع لایت باکس توسط پلکسی گلاس شبکه بندی شده است و نور تولید شده توسط منبع نور اس ام دی بوسیله این شبکه بندی نور را بصورت یکنواخت به تمام سطح لایت باکس کریستالی می رساند.

لایت باکس کریستالی در مواقعی مزیت نسبی خود را نمایان میکند که شما برای تبلیغ خودتان نیاز به جلوه بصری بالاتر از طریق نورپردازی تابلو دارید که تابلو لایت باکس کریستالی به خوبی این خواسته شما را برآورده میکند. تابلو های لایت باکس کریستالی بعلت استفاده از اس ام دی مصرف برق بسیار پایینی دارند.

 
لایت باکس آلومینیومی

این نوع لایت باکس دارای چهارچوب کلی از جنس پروفیل آلومینیومی که کناره های آن فارسی بر شده هست و در اطراف دارای اس ام دی نواری و تقسیم یکنواخت نور توسط نوعی مش پلی استر شبکه بندی شده است و نور تولید شده توسط منبع نور اس ام دی بوسیله این این نوع مش نور را بصورت یکنواخت به تمام سطح لایت باکس آلومینیومی می رساند.

لایت باکس آلومینیومی در مواقعی مزیت نسبی خود را نمایان میکند که شما برای تبلیغ خودتان نیاز به جلوه بصری بالاتر از طریق نورپردازی تابلو و همچنین قیمت نسبی پایین تر دارید که تابلو لایت باکس آلومینیومی به خوبی این خواسته شما را برآورده میکند. تابلو های لایت باکس آلومینیومی نیز بعلت استفاده از اس ام دی مصرف برق بسیار پایینی دارند.

 

نمونه لایت باکس آلومینیومی


قیمت لایت باکس آلومینیومی بصورت سفارشی و بصورت موردی و تماس با دفتر می باشد.

موارد مرتبط