سفارش آنلاین چاپ

چاپ دیجیتال انواع کاتالوگ

کاتالوگ یا کالانما، کتابچه ای است که شامل اطلاعات کلی درباره محصولات، فعالیت ها و خدمات یک مجموعه یا شرکت می باشد که از جانب تولید کننده در اختیار خریدار قرار می گیرد . مهمترین رسالت کاتالوگ جنبه تجاری، جذب مشتری و بازاریابی می باشد.


یک کاتالوگ حرفه ای، از دیزاین خوش آب و رنگ، تصاویر حرفه ای از محصولات و معرفی کلی و خلاصه درباره محصولات برخوردار می باشد. کاتالوگ باید صرفاً پلی برای آشنایی مخاطب با محصولات و فعالیت ها و خدمات شما باشد؛ تفاوت کاتالوگ و بروشور در اینجا مشخص میشود. هر چقدر بروشور به معرفی جزئیات و نکات تخصصی تر درباره یک محصول می پردازد، کاتالوگ به معرفی کلیات اکتفا می کند .


تصور کنید که شما یک مجموعه فروش دستگاه تلفن دارید. کاتالوگی که شما باید تهیه کنید به این صورت است که تصویر هر گوشی تلفن، نام برند سازنده، نام مدل تلفن، ضمانت و قیمت را در بر میگیرد . در واقع با مشاهده کاتالوگ، مخاطب با محصولات و برندهای کاری شما آشنا می شود. مرحله ی بعد ارائه بروشور است که مکمل کاتالوگ می باشد. جزئیاتی که برای خریدار مفید است، از قبیل رنگ، ابعاد، وزن، امکان پیام گیر صوتی، دفترچه تلفن، حافظه داخلی، مدت پاسخگویی باطری و ... در بروشور گنجانده می شوند .


چاپ دیجیتال پایتخت امکان چاپ با کیفیت کاتالوگ را از 1 عدد به بالا و بر روی گرماژ مختلف کاغذ در کمترین زمان و با تمام امکانات جانبی مانند سلفون کشی، منگنه، صحافی سیمی و صحافی چسب گرم را برای شما مهیا می نماید .