خدمات نصب استیکر و مش

خدمات نصب استیکر و مش

نصب وینیل استیکر مش
چاپ استیکر پشت چسب دار
چاپ استیکر وینیل اکوسالونت

نصب استیکر وینیل

نصب استیکر مش اولین سوالی است که بعد از هر سفارش چاپ استیکر ،مش، سازه های نمایشگاهی برای سفارش دهنده بوجود می آید.

در مجموعه چاپ دیجیتال پایتخت دارای یک اکیپ نصب حرفه ای و دارای تجهیزات و کلیه ابزار های مورد نیاز نصب می باشد و آماده خدمات رسانی فوری به مشتریان می باشد.

با توجه به اینکه یکی از اولین مشخصه های چاپ دیجیتال فورتیت آن می باشد و ما سالهاست که با این عجله ها و نیاز های فوری در این حیطه کاری بطور کامل آشنا هستیم و در انتخاب اکیپ نصب این مورد را لحاظ کرده ایم.

نصب استیکر :

کلیات نصب استیکر مات و برا ق یا ابریشمی به این صورت است که توسط خیس کردن سطح و استیکر و در نهایت چسباندن ، هواگیری و آبگیری و پس از آن دور بری می باشد.

آبپاشی:

خیس کردن سطح باید توسط آبپاش حرفه ای با دبی خروجی بالا انجام می شود زیرا در نوع آبپاش های معمولی تا رسیدن آب به قسمت های آخر ، قسمت اول آن از روی سطح خشک می شود.

پوست کنی:

نصب و پوست کنی که بسته به ابعاد یک یا دو نفره انجام می شود و پس از آغشته شدن به مایع بر روی سطح قرار می گیرد.

هواگیری:

آبگیری و هوا گیری کار ، توسط یک کاردک پلاستیکی که لبه آن از جنس لاستیک نرم می باشد ، از بخش بالای کار به سمت پایین شروع به آبگیری میشود بطوریکه ترجیحا هبابی زیر کار باقی نماند.

مواد بکار رفته در نصب:

به آب موادی اضافه می شود  که  باعث لغزش استیکر بر روی سطع می شوند و همچنین تخلیه آب را از زیر استیکر آسان تر می کنند.

حتما بخوانید  کارت پستال و کارت دعوت

برش و دور بری:

آخرین مرحله نصب ، برش و دورگیری می باشد که در این مرحله بوسیله کاتر و سایر ابزار ها اطراف و سایر جاهایی که نباید بر روی سطح نباشند برش خورده و از سطح جدا می شوند.

نصب در ارتفاع:

نصب استیکر و مش در ارتفاع در هنگام نصب باید به نصاب گفته شود زیرا دارای شرایطنصب ویژه تری می باشد و نیاز به امکانات دیگری دارد.نصب تا ارتفاع سه میر از سطح زمین با یک نرده بان انجام می شود.ولی در ارتفاع بالای سه متر باید از قبل داربست نصب شده باشد و یا از قبل با یک جرثقیل هماهنگی های لازم بعمل بیاید.بدیهیست که نصب در ارتفاع از نظر هزینه نسبت به حالت عادی دارای هزینه های بالاتری می باشد.

برخی محصولات چاپی که به اکیپ نصاب نیاز دارد:

نصب انواع استیکر
نصب برچسب
نصب شبرنگ
نصب روز رنگ
نصب وینیل
نصب مش
نصب بنر
نصب کاغذ دیواری
نصب فلکسی فیس
نصب پلات لمینت

اکیپ نصب سازه های نمایشگاهی چاپ پایتخت:

نصب انواع سازه های نمایشگاهی توسط کادری مجرب و صادق در اعلام هزینه و دارای احساس مسئولیت در نصب بدون اشکال از ویژگیهای اکیپ نصب چاپ پایتخت میباشد. بعضی موارد سازه های نمایشگاهی که نیاز به  نصب دارند : پوستر ، پلات ، نصب لمینت ، نصب رول آپ ، نصب پاپ آپ ، نصب میز کانتر ، نصب اسپیس فریم ،

برخی محصولات سازه های نماشیگاهی که به اکیپ نصاب نیاز دارد:

نصب رول آپ
نصب پاپ آپ
نصب میز کانتر
نصب اسپیس فریم

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید