چاپ استیکر وینیل بالاترین کیفیت اکوسالونت غرب تهران (صادقیه)

چاپ استیکر وینیل بالاترین کیفیت اکوسالونت غرب تهران (صادقیه)

چاپ استیکر وینیل با دستگاه اکوسالونت

چاپ استیکر وینیل با دستگاه اکوسالونت

چاپ استیکر وینیل با دستگاه اکوسالونت

چاپ استیکر وینیل با دستگاه اکوسالونت

چاپ استیکر وینیل بالاترین کیفیت اکوسالونت غرب تهران (صادقیه)

استیکر یا وینیل فیلم رول شده سفید رنگ  و یا بدون رنگ (ترانسپارنت) از جنس پی وی سی (pvc) می باشد از پشت دارای چسب و از رو  دارای لایه کوتینگ که همان لایه ای است که مرکب اکوسالونت روی آن مینشینند برچسب ها  یا همان استیکر ها انواع مختلفی دارند  و از نظر مکان استفاده  استیکر به دو دسته استیکر فضای داخلی و همچنین استیکر و وینیل فضای خارجی تقسیم بندی می شوند.

لازم به ذکر است استیکر در بازار به انواع دیگری هم شناخته می شود مثلاً بعضی شبرنگ و روزرنگ را  با وینیل  اشتباه میگیرند  در صورتی که شبرنگ و روزرنگ هیچ گونه چاپ بر روی آن انجام نمی شود آنها به صورت رنگهای ثابتی هستند که توسط دستگاه کاتر پلاتر برش خورده و پس از آن روی محل مورد نظر می شوند.

انواع استیکر از نظر نوع جنس و مات یا براق بودن:

۱-استیکر شیری  که خود در دو نوع مات و براق در بازار موجود می باشد.البته بیشترین استفاده در بازار نیز مربوط به همین نوع استیکر سفید رنگ می باشد.

2-استیکر شفاف ترانسپارنت که استیکر ترانسپارنت نیز در دو نوع مات و براق در بازار به صورت چسب دار موجود می باشد. باید توجه داشته باشید اگر استیکر شفاف یا همان استیکر ترانسپارنت انتخاب می کنید ابتدایک نمونه کوچک آنرا در محل مور نظر چاپ و نصب نمایید و بعد مابقی آنرا چاپ کنید.

3-یکی دیگر از انواع استیکر استیکر لانه زنبوری است که برای تابلوهای راهنمایی معابر استفاده میگردد و در مقابل تابش نور رشن می شند (شبیه تابلو های داخل بزرگراه ها)

-انواع استیکر از نظر تکنولوژی مرکب:

۱-استیکر pp  پایه آب با کیفیت بالا ولی دوام به مراتب کمتر مخصوصاً در مقابل نور آفتاب و آب

2-استیکر وینیل pvc پایه سالونت به لطف تکنولوژی اکوسالونت با چاپ با کیفیت بسیار بالا و ماندگاری زیاد، مقاومت در مقابل سایش

 -عرضهای  موجود در بازار شامل:

1-وینیل عرض ۱۰۶ سانتیمتر

2-وینیل عرض ۱۲۷سانتی متر

3-وینیل عرض۱۵۲ سانتیمتر

-کاربردها و موارد مصرف وینیل (استیکر):

1-چاپ استیکر وینیل بر روی اتوبوس ها و ماشین های حمل و نقل عمومی

2-چاپ استیکر وینیل بر روی ماشین های حمل گوشت یخچالهای صنعتی

3-وینیلو بر روی وانت بارها کامیونهای توزیع مواد غذایی و مواد دارویی 

4-نصب برچسب بر روی شیشه های مغازه ها فروشگاه های زنجیره ای یشاپها و راروخانه ها

5-چاپ طرح های خاص بر روی دیوار خانه و دفتر برای زیبایی بخشیدن به محیط کاربرد دارد.

- یکی از قابلیت های وینیل عبور نور از خودش میباشد کل درصورتی که میخواهید از پشت نور مثل لایت باکس و آسمان مجازی استفاده کنید باید از وینیل پشت سفید استفاده کنید زیرا وینیل های پشت طوسی یا همان گری بک نور را خوب از خود عبور نمی دهند.

ماندگاری انواع مختلف استیکر (وینیل):

اسیکر چینی با مرکب چینی بر روی شیشه مغازه ها یک سال الی دو سال  بسته به میزان تابش نور خورشید ماندگاری دارد.

اسیکر کره ای با مرکب اورجینال بر روی شیشه مغازه ها یک سال الی سه سال  بسته به میزان تابش نور خورشید ماندگاری دارد.

استیکر و وینیل چینی با مرکب چینی بر روی ماشین حمل و نقل و اتوبوس 3ماه الی یک سال بسته به میزان اشعه تابش خورشید شستشوی ماشین و سایش به درختان و ...  ماندگاری دارد.

استیکر و وینیل کره ای با مرکب اورجینال بر روی ماشین حمل و نقل و اتوبوس 6ماه الی یک سال بسته به میزان اشعه تابش خورشید شستشوی ماشین و سایش به درختان و ...  ماندگاری دارد.

 -ویژگی های استیکر pvc چسب دار اکوسالونت:

ویژگیهای  وینیل سال به دارا بودن کیفیت بسیار بالا ، مقاومت در مقابل اشعه خورشید و همچنین مقاومت در مقابل سایش می باشد وینیل  و یا همان استیکر های موجود در بازار در گرماژ ۸۰ میکرون، ۱۰۰ میکرون و همچنین در عرض های مختلف از جمله ۱۰۶ سانتی متر،۱۲۷ سانتی متر و همچنین ۱۵۲ سانتیمتر ساخت کشورهای چین ، تیوان ، کره جنوبی ، ترکیه می باشند.
متریال چسب دار ترانسپارنت  به علت نداشتن بک گراند سفید رنگ از نمایانی رنگ کمتری برخوردار است و بیشتر جهت انجام کارهای خاص هنری کاربرد دارد.

- در چاپ استیکر پارامترهای در کیفیت موثر است؟

1-اولین موردی که در چاپ استیکر اهمیت زیادی دارد نوع جوهری است که استفاده می شود هرچند که کیفیت چاپ ماشین های سالونت با هد اپسون بسیار بالاتر از دستگاه های چاپ لارج فرمت پایه سالونت می باشد اما در همین نوع اکوسالونت  تنوع مرکب زیادی وجود دارد که البته هر یک دارای قیمت متفاوت می باشد مرکب مورد استفاده در چاپ پایتخت مجموعه گالکسی می باشد.

2-دومین مورد  موسسه در کیفیت چاپ وینیل یا همان است که ضخامت مدیای   که در ضخامت های ۸۰ میکرون و ۱۰۰ میکرون میباشد و هر چقدر ضخامت بالاتر باشد جلو مشکل کشسانی که در زمان نصب مشکل ساز میشود را می گیرد.

چاپ استیکر وینیل بالاترین کیفیت اکوسالونت غرب تهران (صادقیه)

چاپ اکو سالونت
نوع کاغذ تا 10 متر بالای 50 متر بالای 100 متر
چاپ وینیل چینی 2پاس
22000 18000 14000
چاپ وینیل چینی 4پاس 25000 20000 17000
چاپ وینیل کره 4پاس 30000 25000 22000

چاپ وینیل کره 6پاس

 

35000

29000             25000