بروشور

چاپ دیجیتال بروشور A3 و A4

بروشور یک ابزار تبلیغاتی با هدف ترویج اطلاعات و معرفی محصول است. بروشور ها شامل اطلاعات جزئی و خاص محصولات هستند، اطلاعاتی مانند جنس، ابعاد، نحوه مصرف، فواید، نوع عملکرد، قیمت و سایر مواردی که باید جزء به جزء به مشتری معرفی شوند و اطلاعات مفید ایشان درباره کالا، فعالیت یا خدمات را بالا ببرند و مشتری را مجاب به استفاده از محصول کنند .


برای توضیح بهتر درباره بروشور می توان گفت؛ تصور کنید صاحب یک شرکت تولید کرم دور چشم هستید. بروشوری که تولید می کنید شامل تصویر کرم دور چشم، ابعاد بسته بندی، وزن هر عدد از کالا، رنگ محصول، کشور سازنده، طریقه مصرف، عملکرد، مواد سازنده و قیمت می شود .


تفاوت کاتالوگ و بروشور
تفاوت کاتالوگ و بروشور برای یک شرکت تولید کرم دور چشم، در این است که درکاتالوگ تصاویر با کیفیت و بزرگ از محصولات قرار میگیرد و نام محصول درج می شود . در واقع کاتالوگ یک معرفی کلی و اجمالی برای محصولات و فعالیت های یک مجموعه است. ولی بروشور، به جزئیات می پردازد و تاثیری چند برابر برای مجاب کردن مشتری به خرید از شما دارد.


ابعادی که برای چاپ بروشور در نظر گرفته می شود، معمولا A3 و A4 می باشد که سه لتی می باشند، یعنی یک برگ A4 از دو طرف خط تا خورده و تا می شود. جا دارد اشاره کنیم مزیتی که بروشور بر سایر موارد چاپی میان رده دارد، این است که به دلیل خط تا و تا خوردن از دو ناحیه، فضای بیشتری برای معرفی محصول، کالا و خدمات در اختیار شما قرار می دهد .


حداقل تیراژ چاپ بروشور در چاپ افست 1000 عدد می باشد ولی در چاپ دیجیتال شما محدودیت تعدادی ندارید و از 1 عدد تا هزاران عدد می توانید چاپ بروشور داشته باشید . چاپ دیجیتال پایتخت با دستگاه های به روز دیجیتال، امکان چاپ بروشور از 1 عدد تا ده هزار عدد را در اختیار شما قرار می دهد .

محتوای بیشتر در این بخش: « چاپ پاکت نامه دیجیتال تراکت دیجیتال »