پوستر

چاپ پوستر دیجیتال در ابعاد متفاوت

به بیانی ساده پوستر اعلانی خبری است که وظیفه اطلاع رسانی در کوتاه ترین زمان ممکن را بر عهده دارد. پوسترها برای اطلاع رسانی هایی نظیر برگزاری نمایشگاه، برگزاری کنسرت ها، معرفی فیلم ها، معرفی آلبوم های موسیقی، اطلاع رسانی تخفیفات فروشگاه ها و سایر مواردی که نیاز به اطلاع رسانی دارند کاربرد دارد. اگر بخواهیم دسته بندی کلی در این باره انجام دهیم می توانیم بگوییم پوستر ها برای موضوعات سیاسی، فرهنگی، آموزشی و تبلیغاتی استفاده می شود.


پوستر ها جزو آن دسته از ابزار تبلیغاتی هستند که برد دید کوتاهی دارند و ابعادی معمولا بزرگتر از تراکت و کوچکتر از بیلبورد دارند.


طراحی پوستر ها بر پایه تصویر می باشد و تصاویر حرف اول را میزنند. تصاویری که در پوستر استفاده می شوند به دو دسته تقسیم می شوند :
دسته اول که شامل تصاویر مستقیم می باشد، مانند تصاویر کالا، محصولات و خدماتی که قصد تبلیغ آن را دارید.
و دسته دوم که شامل تصاویر غیر مستقیم هستند و از تصاویر و المان های مرتبط با فعالیت و محصولات شما استفاده می شوند و با درگیر کردن ذهن بیننده، تاثیر مورد نظر شما را می گذارند.


چاپ دیجیتال پایتخت با استفاده از دستگاه های به روز چاپ دیجیتال، امکان چاپ پوستر در عرض حداکثر یک متر و بر روی متریال های خاص، در کمترین زمان ممکن را برای شما فراهم می نماید.