چاپ پاکت افست

پاکت چیست:

پاکت کاغذی یا همان پاکت نامه اداری که کاربرد آن برای قرار دان نامه ها و قرار دادهای شرکت ها می باشد از ارکان ست اداری است که هم در طراحی و هم در چاپ باید برای جلب نظر مشتری و هم برای دفاع از هویت برند از اهمیت بالایی برخوردار است .پاکت نامه باید شامل آرم ، متن و اطلاعات تماس باشد.

انواع پاکت با قابلیت چاپ افست:

  • پاکت نامه (ملخی)  با ابعاد گسترده ۲۳ سانتی متر در ۲۶ سانتی متر این نوع چاپ افست پاکت دارای عرضی برابر عرض کاغذ آ۴ است که با سه عدد تا کاغذ آ۴ درون پاکت قرار میگیرد و یا سربرگ آ۵ با یک عدد تا درون آن جی میگیرد.
  • پاکت A5 با ابعاد ۲۴٫۵ سانتی متر در ۳۴٫۵ سانتی متر در این نوع پاکت سربرگ آ۴ با یک عدد تا و سربرگ آ۵ بدون تا جای میگیرد.
  • پاکت A4 با ابعاد ۳۴٫۵ سانتی متر در ۴۸ سانتی متر.

 

آموزش شرایط ارسال فایل به چاپخانه:

آموزش شرایط ارسال فایل به چاپخانه به این صورت است که چنانچه فایل ها به صورت JPEG-TIF خروجی گرفته نشده باشد این مرکز مسئولیتی در قبال خرابی کار ندارد.

چنانچه کارها RGB-16BITS باشد مسئولیت رنگ ها به عهده شما می باشد.

کیفیت کلیه فایل های چاپی بایستی ۳۰۰Dpi باشد در صورت استفاده از کیفیت تصویر پایین تر کارهای چاپی شما با افت کیفیت مواجه خواهد شد.

در فرم های ویزیت و لمینت از هر طرف ۵ میلی متر خلاصی برش رعایت شود . در فرم هایی که برجستگی دارند فایل های برجستگی آن از کناره های کار ۷ میلی متر فاصله داشته باشد .

و در فرم های A6 ,A5 , A4 , A3 از هر طرف ۱۰ میلیمتر خلاصی برش رعایت شود.

از فونت های کوچکتر از pt7 استفاده نشود . ( حدالمقدور از فونت های بولد استفاده شود ) چنانچه در فرم های کتان تمپلات باشد مرکز مسئولیتی در قبال کار نخواهد داشت.

در صورت استفاده از نوشته های ۴ رنگ مرکز مسئولیتی در قبال کار نخواهد داشت.

در کلیه سفارشات چاپ پاکت خطای برش وجود دارد ( حداقل ۳ میلی متر ) دقت داشته باشید در صورت حساسیت سایز سفارشتان بایستی این خطا را در نظر بگیرید.

در چاپ فایلهایی که QR_Code مجموعه هیچگونه مسئولیتی در قبال خوانا شدن QR_Code ندارد.

 

لیست قیمت پاکت افست