بنر تولد

چاپ بنر تولد

بیایید واقع بین باشیم جشن تولد شما بدون این بنر تولد کامل نخواهد شد. جشن های تولد برای این است که فرد تولد بداند که او چگونه خاص است. فارغ از اینکه در چه سنی هستیم ، تولدها باید هر سال از زندگی ما جشن گرفته شود. شما این روز را به عنوان فرصتی برای ابراز قدردانی از شخص دریافت می کنید. بنرهای تولد آخرین روند جشن تولد هستند. آنها راهی ایده آل برای اعلام به جهان هستند که شخصی خاص در این روز ویژه وارد زندگی شما شد.

ما در اینجا طرح های منحصر به فرد با بهترین کیفیت را خدمت شما ارائه خواهیم داد. این طرح ها برای کودکان ، آقایان و بانوان در هر سنی مناسب هستند. می توانید آنها را با آنچه در ذهن دارید تنظیم کنید. اگر می خواهید ، می توانید عکس ها را به بنر اضافه کنید تا رنگی و شخصی شوند. طراحان ما این توانایی را دارند که بتوانند بنرهای شخصی سازی شده را به طرز چشمگیر رنگارنگ و مهیج بنمایند. مهم نیست که در چند سالگی میخواهید تولد بگیرید ، بنرهای تولد صحنه را روشن می کنند.

مجموعه ما طیف گسترده ای از گزینه ها را برای پسران و دختران انتخاب کرده است. برای پسران آگهی های تولد چاپ شده ورزشی و کارتونی وجود دارد که آنها را تشویق می کنند. برای دختران بنرهای صورتی دخترانه وجود دارد که با عروسک چاپ شده است.

 

نحوه سفارش آنلاین چاپ بنر:

توضیحات نحوه سفارش غیر حضوری بنر تولد از سه روش از طریق سفارش آنلاین بنر از طریق سایت سفارش از طریق تلگرام یا واتس اپ و همچنین استفاره از ارتباط تلفنی و ارسال فایل از طریق ایمیل میباشد که کلیه موارد فوق بطور کامل در بخش تماس با ما قید شده است.

شما با انتخاب هرکدام از نمونه طرح بنر تولد ذکر شده می توانید آنرا انتخاب کرده و در گوشی یا کامپیوتر خود آنرا ادیت کرده و برای چاپ پایتخت از طریق تلگرام ارسال نمایید .

شماره تلگرام جهت ارسال فایل شماره تلفن تلگرام ۰۹۳۵۴۴۰۷۴۳۸  و یا آدرس ایمیل [email protected] می باشد (لازم است پس از ارسال فایل یا پرداخت وجه با تلفن های ۸۸۹۶۲۶۸۱ – ۸۸۹۸۴۸۴۸) اطلاع داده  شود.