جمعه سیاه

۷ ایده خلاقانه برای تبلیغات محیطی جمعه سیاه

جمعه سیاه

جمعه سیاه یا همان Black Friday حراج روز جمعه بعد از روز شکرگزاری، آخرین جمعه ماه نوامبر که تقریبا شلوغترین روز برای فروشگاه ها برای کل دنیا هست.

تاریخچه جمعه سیاه

جمعه آخر ماه نوامبر که فردای روز شکرگزاری است و اولین بار این رویداد در آمریکای شمالی بوجود آمده و در ادامه به سایر کشورهای جهان سرایت کرده است.

جمعه سیاه

جالب است بدانید طبق یک تحقیق ۱۴درصد کالاهای فروخته شده در جمعه سیاه، قیمتی برابر باروزهای عادی را دارند و ۱۷ درصد از فروش جمعه سیاه قیمتی بالاتر از قیمت روزهای عادی را دارند.

فلسفه جمعه سیاه

فلسفه اصلی جمعه سیاه، تخفیف بر روی کلیه کالاهای فروشگاه ها، به منظور ترغیب خریداران برای احتیاجات خود، بنحوی که همه توانایی خرید داشته باشند است.تخفیف های جمعه سیاه، تا ۵۰درصد و حتی گاها دیده شده که تا ۷۰درصد تخفیف برخودار میشوند.

جمعه سیاه

بعلت فروش بالا و رغبت زیاد خریداران و رقابتی که مابین فروشندگان در این روز بوجود آمده، فروشندگان در شروع حراج با هم به رقابت می پردازند.

اینجاست که داشتن یک برنامه تبلیغات محیطی حرفه ای،شما را از رقیبانتان متمایز میکند و این تخصصی است که ما در مجموعه چاپ پایتخت بطور کامل داریم.

طراحی گرافیکی حرفه ای:

برای داشتن چاپی خیره کننده در تبلیغات محیطی، در ابتدا نیاز به بک طرح حرفه ای هست که البته کنک از سمپل های از پیش طراحی شده بعلاوه ذوق و سلیقه و تجربه طراح به این امر کمک می کند.

انواع چاپ تبلیغات محیطی فروشگاه ها:

  • چاپ پوستر

ارزانترین و سریعترین روش که اغلب فروشگاها ها در رویدادها از آن استفاده میکنند، چاپ پوستر است.همانطور که میدانید پوستر حراج را میتوان بر روی چاپ بنر با کیفیت پایینتر، و روی مقوای کوتد با کیفیت بالاتر و قیمت بیشتر انجام دهید.

نکته: در چاپ پوستر حراج بر روی مقوای کوتد میتوان آنرا لیمنت کرد تا علاوه بر زیبایی، دوام آن هم بالا برود و در سالها یا رویداد های آتی بتوانین از آن استفاده کنید.

جمعه سیاه پوستر کوتد

 

  • تابلو آویز سقفی

تابلو آویز دارای دوطرف چاپ که از طریق یک بند نامرئی یا سیم بکسل نازک بسته به وزن آن، با چند تکنیک قابل اجراست.

  • فوم بورد

تکنیک اول استفاده از فوم بود و نصب پوستر در دو طرف و نهایتا برش لیزر با طرح دلخواه و بدو محدودبت در نوع برش.

فوم برد آویز سقفی

  • ام دی اف سه میل

روش دوم پسباندن پوستر در دو جه ام دی اف ۳ میل که از قبل ما آنر چسبدار کرده ایم و پوستر را در دوطرف آن نصب میکنیم و امکان برش لیزر در اطراف آنرا داریم.

فوم بورد با برش لیزر

  • استیکر حراج روی شیشه

استیکر حراج، از از جنس پی وی سی که به آن وینیل چسبدار هم میگوییم و در محتوای چاپ استیکر جدا گانه و بطور کامل آن را شرح داده ایم.تفاوت استیکر با پوستر برای کاربرد شیشه مغازه این است که پوستر از داخل شیشه نصب میشود و لی استیکر از بیرون شیشه بهتر است اگر قصد پوشاندن کل شبشه را دارید از این تکنیک استفاده کنید.

استیکر شیشه

  • روزرنگ و شبرنگ

شبرنگ و روزرنگ ها برچسب هایی از جنس PVC هسند گه بصورت رنگی تولید می شوند و رنگهای بسیار متنوعی دارند. شبرنگ ها عموما در عرض ۶۰ سانتیمتر هستند که بوسیله دستگاه کاتر پلاتر نیم تیغ می شوند.در تصویر زیر شبرنگ نقره ای برش خورده است.

جمعه سیاه

 

  • چاپ مش حراج

مش در حقیقت همان استیکر PVC است که دارای سوراخ های دایره ای به قطر۱میلیمتر و باعث میشود از داخل محیط بیرون دیده شود و اصطلاحا کور نشود.محتوای کاملی درباره چاپ مش درسایت ما وجود دارد که تمامی ویژگیها و جزئیات بطور کامل توضیح داده شده است.

چاپ مش چسبدار

 

  • رول آپ استند حراج کالا

رول آپ استند یک سازه برای ایستایی یک پوستر در ابعاد ۸۵در۲متر با قابلیت جمع شدن پوستر داخل سازه است و قابلیت چندین بار استفاده را دارد.

رول آپ استند

 

فلکه دوم صادقیه با مراجعه به بخش تماس باما میتوانید به آن دسترسی پیدا کنید.

چاپ پایتخت، چاپ خانه ی دیجیتال که تمامی امکانات چاپ دیجیتال را دارا هست.