خرید استیکر دیواری و چاپ ارزان آن

چاپ کاغذ دیواری سه بعدی

استیکر دیواری چیست؟

افراد بسیاری به خرید استیکر دیواری علاقه دارند. استیکرهای دیواری برچسب های سایز بزرگ می باشند که در طرح ها و رنگ های مختلف برش خورده و عرضه می شوند. از این برچسب ها برای زیباتر نمودن اتاق، آشپزخانه، مغازه، محل کار و غیره استفاده می گردد. کاربرد دیگر استیکر های دیواری در امر تبلیغات است. جنس استیکر های دیواری یا ونیل از ورق های نازک PVC تشکیل شده است که پشت چسب دار می باشند. برش استیکرها به وسیله دستگاه های مخصوص برش PVC انجام می گیرد. پس از برش استیکرهای دیواری بر روی آن ها لایه محافظ کشیده می شود که دوام بیشتری پیدا کنند و در نهایت بسته بندی می شوند و روانه بازار می گردند. در این مقاله در مورد خرید استیکر دیواری و ویژگی های آن ها صحبت خواهیم نمود.

تاریخچه چاپ کاغذدیواری سه بعدی

کاربردهای چاپ استیکر دیواری

همان طور که گفته شد خرید استیکر دیواری طرفداران بسیار زیادی دارد. از جمله موارد کاربرد انواع استیکرهای دیواری می توان به استفاده در زمینه تبلیغات تجاری و همچنین دکوراسیون فضاهای داخلی و خارجی نام برد. متریال استفاده شده برای چاپ استیکرهای دیواری مقاومت بالایی در برابر آب و رطوبت و پاره شدن دارند. این محصول از لایه نازکی از جنس پی وی سی تولید می شوند و به صورت پشت چسب دار هستند. محتوای تبلیغاتی مورد نظر شما و یا طراحی دلخواه شما به روی لایه استیکر چاپ می گردد و برای چسباندن در مکان مورد نظر آماده می گردد.
خرید استیکر دیواری به منظور دکوراسیون و زیبایی و یا داشتن اهداف تبلیغاتی و تجاری و یا گاهی برای هر دو منظور به صورت همزمان، انجام می گیرد. موارد چاپ استیکر دیواری برای مصارف تبلیغاتی عبارت هستند از استفاده برای صنایع بسته بندی، تبلیغات روی بدنه ماشین های حمل و نقل عمومی مثل اتوبوس ها و ماشین های پخش محصولات غذایی، چسباندن به روی شیشه ساختمان ها و مغازه ها، تبلیغات روی بدنه یخچال های صنعتی و غیره. کاربرد تزئینی استیکر دیواری نیز شامل استفاده از آن در دکوراسیون فضاهای مختلف مثل آشپزخانه منازل، بخش های مختلف اداره ها، مغازه ها، معابر پر رفت و آمد، برای زیباتر نمودن دفتر کار، اتاق های مختلف و غیره می باشد. چاپ استیکر در ابعاد و اندازه های مختلف صورت می گیرد. برای چاپ استیکر در ابعاد خیلی خیلی بزرگ می توان تصویر و محتوای مورد نظر را به صورت چند استیکر در کنار هم طراحی نمود. تا محدودیت ابعاد برطرف شود.

چاپ پوستر دیواری

 

نکات قابل توجه در هنگام خرید استیکر دیواری

ثبات رنگ، ماندگاری استیکر و دوام آن از جمله موارد مهمی است که در زمان خرید استیکر دیواری باید مورد توجه قرار گیرد. طول عمر استیکرها به طور متوسط برای استفاده در محیط باز و در تماس با جریان هوا و نور مستقیم خورشید ۵ سال می باشد. در صورت استفاده از استیکر در فضاهای داخلی و قرار نگرفتن در معرض مستقیم نور خورشید، طول عمر و دوامی برابر با ۱۵ الی ۲۰ سال خواهد داشت. برای افزایش ماندگاری استیکرهای دیواری از روکش لمینت بر روی آن ها استفاده می شود. این کار دوام استیکر را بالا می برد و موجب بیشتر شدن مقاومت آن در برابر خش و ساییدگی می شود.
از آن جا که اتوبوس های شهری در طول روز پیوسته در مسیرهای مختلف در حال تردد هستند، محل بسیار خوبی جهت نصب استیکرهای بزرگ برای تبلیغ برندها و کالاهای مختلف می باشند. استفاده کردن از جوهرهای باکیفیت سبب می شود تا ثبات رنگ و طول عمر استیکر‌ها افزایش یابد. در نتیجه ماندگاری آن ها بر روی بدنه اتوبوس ها و سایر خودروها بیشتر خواهد شد و بر اثر تابش نور خورشید و بارش باران و یا شست و شو از بین نخواهد رفت.
در زمان خرید استیکر دیواری می بایست محصولی انتخاب شود که مقاومت و دوام کافی در برابر نور، عوامل محیطی و شرایط جوی مختلف را داشته باشد و همچنین از چسب مقاوم و باکیفیت برخوردار باشد که به راحتی جدا نشود. علاوه بر این ها قابلیت سفارش در طرح ها و رنگ های مختلف و اندازه دلخواه را داشته باشد. معمولا در تولید و چاپ استیکر ها بر اساس نیاز مشتری، می توان از چسب های مرغوب و با کیفیت به جهت ایجاد ماندگاری های متفاوت استفاده نمود. همچنین استیکر های دیواری را برای چاپ می توان بر پایه سالونت و یا بر پایه آب سفارش داد.

چاپ کاغذ دیواری سه بعدی

 

خرید استیکر دیواری مناسب و ارزان

استیکرها و برچسب های دیواری بسیار محبوب هستند و همواره از جمله اقلام پرطرفدار و پرفروش دکوراتیو محسوب می شوند. سفارش و خرید استیکر دیواری و سایز بزرگ یکی از راه های کم هزینه برای تبلیغات محیطی می باشد. عرض رول هایی که برای چاپ و برش استیکرهای دیواری در چاپ اکوسالونت استفاده می شود تا ۱۲۵ سانتی متر و در طول نامحدود قابل اجرا است. برای خرید و سفارش استیکر دکوراتیو به هزینه کمی نیاز است و به راحتی قابل تغییر می باشد. لذا گزینه ای مناسب برای ایجاد تغییر دکوراسیون در فضاهای مختلف محسوب می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

5/5 - (2 امتیاز)