چاپ منوی رستوران

منو رستوران

اصلی ترین و نخستین راه ارتباط مشتریان با رستوران و کافه شما، منو می باشد. به هر میزان که طراحی و چاپ منوی رستوران دقیق تر و اصولی تر انجام گیرد، برای مشتری انتخاب غذا و نوشیدنی و دیگر سفارشات را راحت تر می کند. داشتن یک منوی خوب، برای ایجاد کیفیت و تفاوت در ارائه خدمات در صنعت رستوران داری و کافه داری بسیار مهم است.
چاپ منوی رستوران اگر با دقت و ظرافت و با کمک گرفتن از ایده های نوین انجام گردد، منو را تبدیل به یک ابزار عالی برای پیشی گرفتن از رقبا در بازار کسب و کار تبدیل خواهد نمود. منو در واقع شناسنامه غذاها و نوشیدنی ها و دیگر اقلام خوراکی می باشد که عرضه می کنید. بنابراین نقش اساسی در ترغیب مشتری برای سفارش را ایفا می کند. با توجه به اهمیت این مسئله در تجارت امروز کسب اطلاعات بیشتر و کامل تر در این زمینه پیشنهاد می شود. پس تا انتهای این مطلب ما را همراهی بفرمایید.

اهمیت رعایت کردن استانداردها در چاپ منوی رستوران

طراحی منو و شکل ظاهری آن از عوامل مهم در ایجاد پرستیژ برای یک رستوران و کافی شاپ می باشد. با استفاده نمودن از یک منوی ایده آل می توانید اعتماد مشتریان را برای اطمینان نمودن به کیفیت غذاها و اقلام خوراکی خود جلب نمایید. در واقع یکی از روش های تبلیغاتی موثر و مقرون به صرفه برای معرفی برند و نام تجاری رستوران ها طراحی منو می باشد. بهره بردن از عکس های خلاقانه و حرفه ای در منو بسیار تاثیرگذار است. چاپ منوی رستوران از جمله ضروریات در این صنعت و حرفه است. چرا که بدون منو فعالیت آن ها عملا ناقص خواهد بود.

طراحی منو
می توان با گرفتن مشورت از افراد و مجموعه های کاربلد در این زمینه، گزینه های بیشتر و خلاقانه ای را با قالب ها و برش های متنوع، برای چاپ منوی رستوران خود در دست داشته باشید. منو اگر به صورت حرفه ای طراحی و چاپ گردد و دارای استانداردهای لازم باشد می تواند به عنوان یک ابزار تبلیغاتی موثر عمل کند. شما با ارائه آن به مشتریان و دیگر افراد در امر شناساندن برند و نام خود و همچنین بازاریابی محیطی، موفقیت های چشم گیری را به دست خواهید آورد.

مواردی که برای چاپ منوی رستوران و کافه باید مد نظر قرار گیرد

یک منوی خوب که در آن تمام موارد روتین و استاندارد چاپ منوی رستوران رعایت شده باشد، می تواند ضامن افزایش فروش و سوددهی و موفقیت کاری کسب و کار شما باشد. شما به عنوان یک گرداننده رستوران و یا فست فود، می بایست از منویی با طراحی و ظاهر استاندارد و با کیفیت استفاده نمایید. چرا که همین منو، می تواند یک ابزار تبلیغاتی و بازاریابی قوی برای شما به حساب آید.
تصاویر و رنگ هایی که در طراحی و چاپ منوی رستوران استفاده می شود، بهتر است از یک سبک مخصوص به خود که سازگاری لازم را با تم و فضا و مکان رستوران و کافه داشته باشد، انتخاب گردد. همچنین معرفی کننده نام برند تجاری شما به مخاطبان باشد. معمولا در ابتدای منو بهترین و خوشمزه ترین اقلام غذایی رستوران و کافه قرار داده می شود. توجه مشتریان اغلب به ردیف های ابتدایی بیشتر جلب خواهد شد. استفاده نمودن بیش از حد از تصویر در منو، آن را شلوغ می کند. تصاویر انتخاب شده برای منو بهتر است از تاپ ترین غذاهای موجود در رستوران باشند.

چاپ منو رستوران

اهمیت کیفیت چاپ

کیفیت کاغذ و مقوای انتخاب شده برای چاپ منوی رستوران بسیار مهم می باشد. چرا که تاثیر مستقیم در جلوه و زیبایی منو خواهد داشت. برای محافظت منو در برابر پارگی و ساییدگی در اثر استفاده شدن مکرر و همچنین نظافت نمودن آسان آن بهتر است بر روی آن از روکش های مناسب و مخصوص استفاده گردد.
با توجه به نیاز کافی شاپ ها، رستوران ها و فست فود ها به داشتن منوهای جذاب و با کیفیت که متمایز کننده کسب و کار آن ها از رقبا باشد، مجموعه چاپ دیجیتال پایتخت تصمیم به ارائه خدمات در زمینه چاپ منوی رستوران و کافه را اتخاذ نموده است.

این مجموعه با در بهره گیری از انواع کاغذها و مقواهای بهداشتی، از جمله کاغذهای کرافت، فابریانو، گلاسه، صدفی به صورت ساده و طرح دار و در اختیار داشتن تجهیزات و دستگاه های چاپ مدرن سعی در جلب همه جانبه رضایت مشتریان خود را دارد.

سایز منورستوران

سایز منو رستوان موضوعی قابل توجه برای رستوران دارن و کافه داران محترم است که باید در نظر داشته باشند:

۱-تعداد اقلام منو شما چه تعدادی هست؟
۲-آیا جلد از پیش آماده ای دارید؟
۳-منو را برای هتل یا رستوران یا کافه ویا فست فود نیاز دارید؟
سایزی که برای هتل و یا رستوران استفاده نی شود معمولا در ابعاد بزرگتر و رسمی تر هستند ولی این محدودیت ها برای کافه و فست فود کمتر وجود دارد.

بصورت کلی در چاپ لیزری دو سایز A4,A5پر کاربرد که بنا برحالت تا از سمت افقی یا عمدی ابعاد زیر علاوه بر این دوسایز قابل استفاده هستند:

  1. سایز ۱۰در ۲۹ دولت عمودی(پالتویی)
  2. سایز ۱۴در۲۰ دولت (وزیری یاA5 )
  3. سایز ۱۵در ۴۰ دولت عمودی (پالتویی)
  4. سایز ۱۴در۲۰ دولت (رحلی یاA4 )
  5. سایز ۱۴در۱۴ خشتی دولت
  6. سایز ۲۰در۲۰ خشتی دولت

چاپ منو رستوران گلاسه

ساخت منو رستوران

ساخت منو رستوران در مرکز چاپ پایتخت به ۴ دسته کلی تقسیم می شود:
 

  1. ساخت منو با صحافی گلینگور و چرم
  2.  ساخت منو بوسیله دستگاه برش لیزر
  3.  صحافی چاپی شامل چسب گرم ، فنری مفتول ، منگنه لوپ و تخت

چاپ دیجیتال پایتخت علاوه بر طراحی و چاپ منوی رستوران، خدمات مرتبطی از قبیل طراحی لوگو و برند تجاری، چاپ جعبه های بسته بندی های آرم دار، چاپ مقوایی و بهداشتی منوها و بروشورهای تبلیغاتی، چاپ پاکت های دلیوری، طراحی زیر بشقابی ها و زیر لیوانی های دارای لیبل، چاپ و طراح جعبه دستمال کاغذی و غیره را نیز با استفاده کردن از بهترین متریال و با کمترین قیمت ها به مشتریان خود ارائه خواهد داد.

چاپ فوری منو

چاپ فوری منو با استفاده از دستگاه های چاپ دیجیتال در تیراژهای محدود بهمراه خدمات تکمیلی پیش از چاپ نظیر عکاسی و طراحی و تصویر سازی و همچنین خدمات تکمیلی پس از چاپ نظیر خط تا، سلفون کشی،

لمینت، صحافی، جلدسازی گلینگور و… همگی بصورت یکجا در چاپ دیجیتال پایتخت موجود میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید