سیاست حفظ حریم خصوصی

سیاست حفظ حریم خصوصی

سیاست حفظ حریم خصوصی

ما چه کسانی هستیم | Who We ؟

با تشکر از بازدید شما از وب سایت چاپ دیجیتال پایتخت بهتر است اگر از وبسایت ما یا هر وبسایت دیگری استفاده میکنید، پیش از ارسال اطلاعات شخصی، از سیاست های رازداری و سیاست های حریم خصوصی  آن وب سایت مطلع شوید.

مجموعه چاپ دیجیتال پایتخت یک چاپخانه واقعی ( غیر واسطه ای) در خصوص چاپ دیجیتال ورقی و لارج فرمت فضای داخل و خارجی بوده ولی در خصوص چاپ افست اینطور نیست و قواعد حل اختلاف چاپ این مجموعه تابع مقررات چاپخانه نفش الماس می باشد.

ما فقط به فایل های لایه بسته چاپی شما دسترسی داریم،  اطلاعاتی که شخص شما در سایت وارد می کنید دسترسی داریم و آنها را جمع آوری نمی کنیم، اطلاعاتی از جمله نام ها ، آدرس های پستی ، آدرس های ایمیل و … که دیگر روش های ارتباطی برای ما ارسال کرده اید شامل این قانون می شود.

در نظر داشته باشید که ما این اطلاعات را به کسی نمی فروشیم و یا اجاره نمی دهیم. ما از اطلاعات شما برای پاسخ دادن به خودتان استفاده می کنیم و با هیچ شخص ثالثی این اطلاعات را در میان نمی گذاریم، مگر برای ارسال سفارشات (و یا از این قبیل موارد).

. اگر رمز عبور شما به خطر بیفتد ، امنیت اطلاعات شخصی شما نیز ممکن است به خطر می افتد. بنابراین ، اگر فکر می کنید رمز عبور شما به خطر افتاده است ، لطفاً رمز عبور خود را فوراً تغییر دهید.

زمانی که بازدید کننده در سایت کامنتی ارسال می کند، ما اطلاعاتی که در دیدگاه نمایش داده می شود را ذخیره می کنیم، علاوه بر آن آیپی آدرس بازدید کننده و مرورگر او نیز برای کمک به تشخیص اسپمرها استفاده می شود.

ما به وسیله کد Hash شده آدرس ایمیل شما را برای نمایش گراواتار شما بکار میگیریم. که قوانین حریم خصوصی گراواتار در آدرس https://automattic.com/privacy موجود می باشد. بعد از تایید دیدگاه شما، عکس گراواتارتان برای عموم قابل دیدن خواهد بود.

درصورتی که بر روی وبسایت ما تصویری آپلود کنید، باید از آپلود کردن تصاویری که لوکیشن شما در آن Embed  شده باشد خودداری کنید. بازدیدکننده های وبسایت می توانند آدرس لوکیشن شما را از تصویر استخراج نمایند.

اگر سؤال ، نگرانی و یا اظهارنظر درباره خط مشی رازداری ما دارید ، می توانید با استفاده از اطلاعات زیر با ما تماس بگیرید. ۸۸۹۶۲۶۸۱ – ۸۸۹۸۴۸۴۸ – ۰۹۱۲۱۵۰۷۴۳۸

 ممکن است ما خط مشی رازداری در سایت مان را در دوره های زمانی نا مشخص مورد ارزیابی مجدد قراردهیم  ما این حق را برای خود داریم که هر زمان خواست این سیاست حفظ حریم خصوصی را اصلاح کنیم ، بنابراین لطفاً بارها و بارها آن را مرور کنید.

 

برخی از شرکتهای معتبر به عنوان شریک چاپ خود به ما اعتماد می کنند

5/5 - (2 امتیاز)