شرایط فایل ارسالی به چاپخانه

آموزش شرایط ارسال فایل به چاپخانه

آموزش شرایط ارسال فایل به چاپخانه به این صورت است که چنانچه فایل ها به صورت JPEG-TIF خروجی گرفته نشده باشد این مرکز مسئولیتی در قبال خرابی کار ندارد .

چنانچه کارها RGB-16BITS باشد مسئولیت رنگ ها به عهده شما می باشد .

کیفیت کلیه فایل های چاپی بایستی ۳۰۰Dpi باشد در صورت استفاده از کیفیت تصویر پایین تر کارهای چاپی شما با افت کیفیت مواجه خواهد شد .

در فرم های ویزیت و لمینت از هر طرف ۵ میلی متر خلاصی برش رعایت شود . در فرم هایی که برجستگی دارند فایل های برجستگی آن از کناره های کار ۷ میلی متر فاصله داشته باشد .

و در فرم های A6 ,A5 , A4 , A3 از هر طرف ۱۰ میلیمتر خلاصی برش رعایت شود.

از فونت های کوچکتر از pt7 استفاده نشود . ( حدالمقدور از فونت های بولد استفاده شود ) چنانچه در فرم های کتان تمپلات باشد مرکز مسئولیتی در قبال کار نخواهد داشت .

در صورت استفاده از نوشته های ۴ رنگ مرکز مسئولیتی در قبال کار نخواهد داشت .

در کلیه سفارشات چاپی خطای برش وجود دارد ( حداقل ۳ میلی متر ) دقت داشته باشید در صورت حساسیت سایز سفارشتان بایستی این خطا را در نظر بگیرید .

در چاپ فایلهایی که QR_Code مجموعه هیچگونه مسئولیتی در قبال خوانا شدن QR_Code ندارد .

نحوه سفارش:

-شماره تلگرام جهت ارسال فایل شماره تلفن تلگرام ۰۹۳۵۴۴۰۷۴۳۸ و یا آدرس ایمیل [email protected] می باشد (لازم است پس از ارسال فایل یا پرداخت وجه با تلفن های ۸۸۹۸۴۸۴۸ و ۸۸۹۶۲۶۸۱) اطلاع داده  شود.

شرایط و قوانین

۱- برای چاپ های دیجیتال ورقی بهتر است از مد رنگ  RGB  و رزولوشن ۳۰۰Dpi استفاده کنید ، برای چاپ های دیجیتال لارج فرمت ایندور(۶رنگ) پلاتر باید  از مد رنگ  RGB  و رزولوشن حداکثر ۲۰۰Dpi استفاده کنید ، برای چاپ های دیجیتال لارج فرمت آوتدور(۴رنگ) اکوسالونت باید  از مد رنگ  CMYK و رزولوشن حداکثر ۱۰۰Dpi استفاده کنید ،برای چاپ های افست باید  از مد رنگ  CMYK و رزولوشن  ۳۰۰Dpi استفاده کنید ، مشخص است که رعایت نکردن موارد فوق باعث عدم کیفیت مطلوب چاپ در خروجی خواهد شد.

۲- فایل های ارسالی باید با یکی از دو فرمت JPEGیا TIF خروجی گرفته شده باشد چنانچه فایل ها به صورت JPEG-TIF خروجی گرفته نشده باشد این مرکز مسئولیتی در قبال خرابی کار ندارد .

۳- در فرم های ویزیت و لمینت از هر طرف ۵ میلی متر خلاصی برش رعایت شود . در فرم هایی که برجستگی دارند فایل های برجستگی آن از کناره های کار ۷ میلی متر فاصله داشته باشد .

۴- در فرم های A6 ,A5 , A4 , A3 از هر طرف ۱۰ میلیمتر خلاصی برش رعایت شود.

۵- از فونت های کوچکتر از pt7 استفاده نشود . ( حدالمقدور از فونت های بولد استفاده شود ) چنانچه در فرم های کتان تمپلات باشد مرکز مسئولیتی در قبال کار نخواهد داشت .

۶- در صورت استفاده از نوشته های ۴ رنگ مرکز مسئولیتی در قبال کار نخواهد داشت .

۷- در صورت استفاده از نوشته های ۴ رنگ مرکز مسئولیتی در قبال کار نخواهد داشت .

۸- در کلیه سفارشات چاپی خطای برش وجود دارد ( حداقل ۳ میلی متر ) دقت داشته باشید در صورت حساسیت سایز سفارشتان بایستی این خطا را در نظر بگیرید .

۹- در چاپ فایلهایی که QR_Code بهتر است کد رنگ تک صد مشکی باشد و مجموعه هیچگونه مسئولیتی در قبال خوانا شدن QR_Code ندارد. 

۱۰- سفارشاتی که ممنوعیت چاپی دارند مانند (تصویر پول، انواع فال و تاتو، تصاویر بانوان ( چهره یا اندام)، آموزش رقص ، تصاویر بدنسازی ، طرح های ورق های بازی یا مشابه آن، نصب آنتن ماهواره ای ، شرکت های هرمی، عکس چهره ائمه اطهار و … توسط شما ثبت شود و درصورتی که از چشم متصدی کنترل چاپ پایتخت دور بماند و وارد پرسه چاپی شود این سفارش ها  امحاء خواهد شد و غیر از هزینه سفارش ، کلیه مسئولیت این امر، اعم از جریمه های نقدی و کیفری به عهده سفارش دهنده می باشد، لذا در هنگام ثبت سفارش خود، این مهم را در نظر بگیرید. (مجاز بودن سفارشات ارسالی ( به صورت حضوری و یا اینترنتی ) طبق قوانین وزارت ارشاد اسلامی الزامیست.)

۱۱- در این میان سفارشاتی هستند که جهت ثبت آن نیاز به ارائه مجوز می باشد که تعدادی از آنها به شرح زیر است : آرم شرکت های دولتی – انواع برچسب های تمام لاتین – مواد دارویی – مواد شیمیایی – انواع کارت ضمانت – برچسب های راهنمایی و رانندگی – برچسب مواد غذایی – تجهیزات پزشکی – مواد آرایشی و بهداشتی و …