چاپ قاب عکس تخته شاسی ترحیم

چاپ قاب عکس تخته شاسی ترحیم

چاپ قاب عکس تخته شاسی ترحیم مرکز چاپ دیجیتال پایتخت چاپ و ساخت تابلو تخته شاسی با سرعت و کیفیت بسیار بالا در کلیه ایام هفته حتی روز های تعطیل و جمعه ها (با هماهنگی قبلی)از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب بطور یکسره صورت میگیرد.

دیگر استفاده از قاب عکس قدیمی شده است. یکی از جایگزینها برای آذین بندی منزل و محل کار با خاطره ها و تصاویر مورد علاقه، استفاده از تخته شاسی است. استفاده از تخته شاسی به دلیل مقرون به صرفه بودن و همچنین قابلیت استفاده از تصاویر مورد دلخواهتان گزینه مناسبی برای تزئین اتاق ها، فضای نشیمن، دفتر کار، فضاهای ورزشی و دیگر اماکن منتخبتان می باشد.

اندازه استاندارد تخته شاسی:

۱۰ × ۱۵ – ۱۳ × ۱۸  – ۲۰ × ۳۰ – ۳۰ × ۴۰ – ۵۰ × ۷۰ و ۱۰۰ × ۷۰

در صورتی که تمایل داشته باشید می توانید به هر سایزی فراتر از سایزهای استاندارد موجود که، تصویرخود را بر روی تخته شاسی چاپ کنید. تخته شاسی ها در سایز سایز  ۸ میلیمتری توپر و در سایزهای ۱۶ و ۳۰ میلیمتری توخالی هستند. البته نوع تو پر آنها هم موجود است که طرفداران خاص خودش را دارد.

تخته شاسی اغلب در فضای داخلی مورد استفاده قرار می گیرد. این چاپ مناسب برای تبلیغات در فضاهای بسته، طراحی داخلی و ارایه‌ی آثار نمایشگاهی و ماندگار است. با توجه به این که طرح‌های چاپ شده با این تکنیک، از فاصله‌ی نزدیک مشاهده می شوند، کیفیت رنگ و وضوح تصاویر در این چاپ از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. لذا، ابتدا عکس مورد نظر پلات گرفته شده سپس برای محافظت توسط دستگاه لمینیتور آنرا لمینیت کرده و در مرحله آخر روی تخته شاسی چسبانده می شود.

تخته شاسی پدیده ای نوین در صنعت عکاسی محسوب می گردد و  رفته رفته جایگزین قاب عکس می گردد که از دلایل فراگیر شدن آن قیمت مناسب، سادگی و زیبایی آن است.

نحوه سفارش تخته شاسی ترحیم:

شما میتوانید فایل تابلو تخته شاسی را خودتان در ابعاد ۱۰ × ۱۵ – ۱۳ × ۱۸  – ۲۰ × ۳۰ – ۳۰ × ۴۰ – ۵۰ × ۷۰ و ۱۰۰ × ۷۰ سانتیمتر طراحی کنید و یا اطلاعات  را  از  طریق شماره تلگرام   ۰۹۳۵۴۴۰۷۴۳۸ و یا ایمیل [email protected]  با هماهنگی لازم جهت طراحی را  با طراحان ما با تلفن های ۸۸۹۸۴۸۴۸ و ۸۸۹۶۲۶۸۱  و ۰۹۱۲۱۵۰۷۴۳۸  در میان بگذارید و در نهایت کار پس از چاپ و لمینت بهمراه سازه به آدرس شما ارسال میگردد. لازم به ذکر است آدرس و مشخصات می بایست بطور کامل و بهمراه تلفن تماس در ایمیل ارسال جهت ارسال کار ضروری است. چاپ بر روی تخته شاسی از تنوع بالایی برخوردار بوده و تقریبا سلیقه همه مدل مشتری را تامین می کند.

لیست قیمت تخته شاسی

سایز8 میل16 میل
18*1340000-----
20*2060000-----
30*2080000-----
30*30100000-----
40*30120000-----
70*50300000-----
70*100500000-----
100*100700000-----