خدمات نصب استیکر

نصب استیکر

نصب استیکر به صورت حرفه ای و تمیز در سریع ترین زمان ممکن در مرکز چاپ دیجیتال پایتخت صورت می گیرد. مرکز چاپ دیجیتال پایتخت در راستای چاپ انواع محصولات چاپی لارج فرمت داخلی و فضای بیرونی ، مجهز به اکیپ نصب با تجربه در رابطه با نصب انواع محصولات چاپی عریض چسبدار ، نظیر نصب انواع استیکر– نصب برچسب-نصب شبرنگ-نصب روز رنگ-نصب وینیل-نصب مش-کاغذ دیواری و همچنین انواع سازه های نمایشگاهی نظیر نصب پوستر پلات-نصب لمینت-نصب سازه های نماشیگاهی-نصب رول آپ-نصب پاپ آپ-نصب میز کانتر-نصب اسپیس فریم می باشد.

کلیه محصولات که اکیپ نصاب دارد:

نصب انواع استیکر
نصب-برچسب
نصب شبرنگ
نصب روز رنگ
نصب وینیل
نصب مش
نصب بنر
نصب کاغذ دیواری
نصب فلکسی فیس
نصب بیلبورد
نصب پلات
نصب لمینت
نصب سازه های نماشیگاهی
نصب رول آپ
نصب پاپ آپ
نصب میز کانتر
نصب اسپیس فریم
وینیل
اکو سالونت

استیکر مش و وینیل

نصب استیکر مش اولین سوالی است که بعد از هر سفارش چاپ استیکر ،مش، سازه های نمایشگاهی برای سفارش دهنده بوجود می آید.

در مجموعه چاپ دیجیتال پایتخت دارای یک اکیپ نصب حرفه ای و دارای تجهیزات و کلیه ابزار های مورد نیاز نصب می باشد و آماده خدمات رسانی فوری به مشتریان می باشد.

با توجه به اینکه یکی از اولین مشخصه های چاپ دیجیتال فورتیت آن می باشد و ما سالهاست که با این عجله ها و نیاز های فوری در این حیطه کاری بطور کامل آشنا هستیم و در انتخاب اکیپ نصب این مورد را لحاظ کرده ایم.

راهنمای نصب استیکر :

کلیات نصب استیکر مات و برا ق یا ابریشمی به این صورت است که توسط خیس کردن سطح و استیکر و در نهایت چسباندن ، هواگیری و آبگیری و پس از آن دور بری می باشد.

آبپاشی:

خیس کردن سطح باید توسط آبپاش حرفه ای با دبی خروجی بالا انجام می شود زیرا در نوع آبپاش های معمولی تا رسیدن آب به قسمت های آخر ، قسمت اول آن از روی سطح خشک می شود.

پوست کنی:

نصب و پوست کنی که بسته به ابعاد یک یا دو نفره انجام می شود و پس از آغشته شدن به مایع بر روی سطح قرار می گیرد.

هواگیری:

آبگیری و هوا گیری کار ، توسط یک کاردک پلاستیکی که لبه آن از جنس لاستیک نرم می باشد ، از بخش بالای کار به سمت پایین شروع به آبگیری میشود بطوریکه ترجیحا هبابی زیر کار باقی نماند.

مواد بکار رفته در نصب:

به آب موادی اضافه می شود  که  باعث لغزش استیکر بر روی سطع می شوند و همچنین تخلیه آب را از زیر استیکر آسان تر می کنند.

برش و دور بری:

آخرین مرحله نصب ، برش و دورگیری می باشد که در این مرحله بوسیله کاتر و سایر ابزار ها اطراف و سایر جاهایی که نباید بر روی سطح نباشند برش خورده و از سطح جدا می شوند.

نصب در ارتفاع:

نصب استیکر و مش در ارتفاع در هنگام نصب باید به نصاب گفته شود زیرا دارای شرایطنصب ویژه تری می باشد و نیاز به امکانات دیگری دارد.نصب تا ارتفاع سه میر از سطح زمین با یک نرده بان انجام می شود.ولی در ارتفاع بالای سه متر باید از قبل داربست نصب شده باشد و یا از قبل با یک جرثقیل هماهنگی های لازم بعمل بیاید.بدیهیست که نصب در ارتفاع از نظر هزینه نسبت به حالت عادی دارای هزینه های بالاتری می باشد.

اکیپ نصب سازه های نمایشگاهی چاپ پایتخت:

نصب انواع سازه های نمایشگاهی توسط کادری مجرب و صادق در اعلام هزینه و دارای احساس مسئولیت در نصب بدون اشکال از ویژگیهای اکیپ نصب چاپ پایتخت میباشد. بعضی موارد سازه های نمایشگاهی که نیاز به  نصب دارند : پوستر ، پلات ، نصب لمینت ، نصب رول آپ ، نصب پاپ آپ ، نصب میز کانتر ، نصب اسپیس فریم ،

برخی محصولات سازه های نماشیگاهی که به اکیپ نصاب نیاز دارد:

نصب رول آپ
نصب پاپ آپ
نصب میز کانتر
نصب اسپیس فریم

مسئول اکیپ نصب جهت هماهنگی : آقای محمد رضا مطوف ۰۹۱۲۵۶۰۴۳۹۳

طریقه نصب یا چسباندن استیکر روی سطوح مختلف

نصب استیکر یکی از کارهای نسبتاً تخصصی و البته برای روی اتوبوس کاملاً تخصصی میباشد، اگر میخواهید استیکر را روی سطح صاف و سیقلی مثل شیشه ، استیل ، سرامیک ، دیوار رنگ روغن یا چیزهایی مانند این بچسبانید بهتر است از آب یا مخلوط  آب و ریکا برای این کار استفاده کنید ، ابتدا سطح خود را از گرد و خاک پاک کنید سپس سطح را با آب و ریکای مخلوط شده خیس نمایید و سپس استیکر را روی سطح آماده شده بچسبانید ، بعد از چسباندن استیکر ، با یک کاردک نرم ، آب و ریکای زیر آن را خالی نمایید و توجه داشته باشید آب یا آب و ریکا فقط برای این منظور استفاده میشود که از حبابهای احتمالی تولید شده زیر استیکر جلوگیری کند و در صورت تولید حباب به راحتی بتوان آنها را خارج نمود ، همچنین این امکان را به شما میدهد که بتوانید جای استیکر را تغییر دهید و تا حدی قابلیت جابجایی استیکر را داشته باشید ، بعد از خالی کردن آب زیر استیکر اجازه دهید تا استیکر و سطح مورد نظر خشک شود این کار ممکن است ۲ تا ۳ ساعت طول بکشد ولی بعد از آن استیکر در جای خود محکم خواهد شد ، برای جدا کردن استیکر از روی همین سطوح ؛ میتوانید از یک سشوار کمک بگیرید و با گرم کردن استیکر آنرا از روی سطح مورد نظر جدا کنید. نکته مهم اینکه اگر در زمستان و در فضای بیرون  استیکر را میچسبانید ؛ با این شیوه چسباندن مشکل خواهید داشت و حتماً بایستی استیکر را بدون آب بچسبانید.
نصب استیکر بر روی اتومبیل و اتوبوس یا کانتینر کاملاً متفاوت میباشد به این معنی که برای انجام این کار نمیتوانید از آب یا هر چیز کمکی دیگری استفاده نمایید و باید استیکر را به صورت کاملا خشک بچسبانید چرا که اگر این کار با آب انجام شود در طی سه یا چهار روز استیکر از بدنه اتومبیل جدا میشود .

 

لیست قیمت سازه های نمایشگاهی

نوع متریالبالای 10 متربالای 50 متربالای 100 متر
چاپ بنر (4 پاس) 10 انس *خارجی1000009000080000
چاپ بنر (4 پاس) 10 انس *ایرانی900008000070000
چاپ فلکسی 18 انس (خارجی)250000230000200000
چاپ وینیل (استیکر) براق150000120000100000
چاپ وینیل (استیکر) مات150000120000100000
چاپ وینیل (استیکر) شیشه ای200000180000150000
چاپ وینیل (استیکر) مات ابریشمی200000180000150000
چاپ مش200000180000150000
چاپ بک لایت200000180000160000
چاپ سولیت150000140000125000
چاپ کنواس (بوم)250000220000200000
چاپ روی چرم---------