چاپ نقشه تهران

چاپ نقشه تهران راهی برای افزایش زیبایی و کارای محیط کسب وکار شماست.

چرا میگوییم کارایی ، شما با نصب یک نقشه باکیفیت ، کل شهر تهران را بهمراه ریز ترین جزئیات و خیابان های اصلی و فرعی ، بزرگراه ها و .. رو بصورت یکجا جلو چشمتون دارین علاوه بر این با استفاده از روکش لینت براق ، میتونین با استفاده از ماژیک وایت برد روش یادداشت و علامت گزاری کنین.

نقشه تهران pdf

نقشه ای که ما قراره برای شما چاپ کنیم منبعش بصورت وکتور هست یعنی اینکه توی هر سایزی که بخواین بدون رنجه شدن قابلیت چاپ داره و از این طریق خیالتون از کیفیت چاپ راحت باشه.

نقشه تهران لمینت میشه؟

بله ، برای اینکه نقشه از نظر استحکام بالاتر بره ما پشت و روی مقوای چاپ شده یک لایه لمینت مات یا براق میکشیم تا علاوه بر زیبایی در مقایل پاره شدن استحکام بالاتری پیدا میکنه و شما میتونید با ماژیک وایت برد ردی اون بنویسید ، علامت بزنین و با ابر اونوبراحتی از روی نقشه پاک کنین.

نقشه تهران سایز بزرگ !!!

شاید این سوال براتون پیش اومده باشه که ازحد اقل چه سایز و حد اکثر تا چه سایزی میشه میشه نقشه رو چاپ کرد. حداقل چاپ و لمینت سایز ۱۰۰در۷۰ سانتیمتر و برای حداکثر میشه گفت محدودیتی وجود نداره ولی اگر حد اکثر ارتفاع یک دیوار رو سه متر در نظر بگیریم در طرف دیگه حدود ۹متر میشه چاپش کرد یعنی ۲۷ متر مربع!!!

خرید نقشه تهران به تفکیک مناطق

اگر به نقشه یک منطقا خاص در ابعاد بسیار بزرگ نیاز دارید من نقشه با کیفیت کامل در هر سایز داریم که میتونیم بدون کاهش کیفیت اونو براتون در ابعاد بزرگ زوم کنیم

نقشه منطقه ۲ تهران با کیفیت بالا برای فروش هم دارین؟

نقشه های با کیفیت بالایی که ما داریم فقط برای استفاده خودمان در دفتر چاپ پایتخت هست و امکان فروش فایل رو نداریم.

نقشه تهران ۹۹ بروز هست؟

بله آخرین نقشه ای که ما در اختیار داریم ، نقشه تهران هست که در سال ۱۳۹۹ آپدیت بشه و اولین فرصتی که نقیه ۱۴۰۰ هم بدست ما برسه حتما خدمتتون اطلاع میدیم.

قیمت نقشه تهران

نقشه هایی که ماچاپ میکنیم نسبت به سایر انواع موجود بازار قیمت رقابتی و بهتری دارن.البته قیمت ها داخل فروشگاه وبسایت ما موجوده و همچنین شما میتوانید با تماس با همکاران ما استعلام قیمت رو انجام بدید.

5/5 - (5 امتیاز)