چاپ کارت پستال نوروز

کارت پستال نوروز چاپ و طراحی

چاپ کارت پستال نوروز، هدیه ای با ارزش  ، به عنوان یادگاری نزد افراد گیرنده باقی خواهد ماند.

در عین حال ، چاپ نام افراد به جای نوشتن دستی مضاعف بر زیبایی بیشتر باعث جلوگیری از اتلاف کارتها به دلیل خط خوردگی و … می گردد.چاپ حرفه ای کارت تبریک نوروز با طرح های بسیار زیاد و حرفه ای مناسب تمامی سلیقه های با مدل ها و تنوع بسیار زیاد و قیمت مناسب است .

کارت پستال دعوت

در امر تبلیغات چاپ کارت تبریک ، چاپ کارت پستال ، چاپ کارت دعوت و یا خرید نوع آماده آن برای مناسبت های میتواند بهترین گزینه باشد.

 

سفارش کارت پستال با عکس دلخواه و لوگو

سفارش کارت پستال با عکس دلخواه و لوگو اختصاصی شرکت شما با کیفیتی خیره کننده در چاپ پایتخت امکانپذیر است. چاپ کارت تبریک فوری، در برگیرنده المانهای گل ، تخم مرغ رنگی، ماهی قرمز، موضوعات تبریک فرا رسیدن سال نو و عید نوروز می باشد.

چاپ کارت تبریک فوری

چاپ کارت تبریک فوری ، تصاویر و متن های مناسب که نمونه های آنرا برای شما در ادامه این مطلب قرارداه ایم با موضوع تبریک را شامل می گردد. چاپ کارت تبریک عید نوروز، ابزار بازاریابی و تبلیغات سودمند و تاثیر گذار، به ویژه در تعطیلات عید نوروز، در حوزه کسب و کار و برای شرکت ها و موسسات به شمار می رود.

زمینه ساز اتصال با مشتری و ایجاد بستر مناسب در جهت ارتقای سطح همکاری دو مجموعه، متضمن فراهم آوردن کارت تبریک خلاق، جذاب و حرفه ای می باشد. بخشی از استراتژی کسب و کار دارای اعتبار شرکت ها و موسسات به منظور ارتقا و افزایش وفاداری مخاطب، چاپ کارت تبریک فوری است. یکی از رسم و رسوم پسندیده و زیبایی ایرانیان، هدیه دادن می باشد، که مکمل و تکمیل کننده این رسم، با عرضه کارت تبریک به طور کامل انجام می گیرد.

چراکارت تبریک و کارت پستال فوری؟

انتقال پیام بی کم و کاست با فرستادن کارت پستال، به خوبی صورت می گیرد. به منظور ابزاری مناسب، کارآمد و مؤثر برای تبلیغات و بازاریابی خدمات و محصولات، بهره بردن از کارت پستال بسیار می تواند تاثیر گذار باشد.چاپ کارت تبریک و کارت پستال فوری، در برانگیختن احساسات افراد مورد نظر بسیار مؤثر و تاثیر گذار است. به همین منظور برای ایجاد شور و شوق بیشتر، لحاظ کردن سلیقه متناسب با روحیات آنها از تاثیر ویژه ای برخوردار می باشد.

برای منتقل کردن احساس و پیام مد نظر، چاپ کارت پستال فوری، روشی کارآمد و بسیاری کاربردی به شمار می رود. چاپ کارت پستال، انتخاب مفید و مناسبی به منظور تبریک سال نو، تبریک جشن، اهدا هدیه و عرض تسلیت در شرایطی که بعد مسافت شهری و مشغله های زیاد وجود دارد، می باشد. کارت پستال به طور معمول به دست مخاطب خود به صورت غیر حضوری می رسد و برای یادگاری و یادبود بسیار مفید و مناسب است.

چاپ عکس روی کارت پستال

چاپ عکس روی کارت پستال ، زمینه ساز به وجود آمدن احساس خاص و منحصر به فرد در مخاطب مورد نظر می گردد. بیان کردن احساس عشق، فکر، همدلی، خنده، شوخی، شادی و سپاسگذاری با استفاده از کارت تبریک به خوبی انجام می پذیرد. ایجاد احساس ارتباط روانی با کسانی که در زندگی تاثیر گذار هستند، با چاپ کارت تبریک فوری تحقق می یابد. در رشد و ارتقای وفاداری مشتریان، بهره بردن از کارت تبریک بسیار مؤثر و کاربردی است.

سفارش کارت پستال

چاپ کارت تبریک نوروز و کارت پستال عید ، در پاسخ به این سوال که چاپ دیجیتال کارت تبریک چیست؟ بایدگفت ، درواقع یک ابزار چاپی و بازاریابی در تبلیغات است که برای مواقعی که بدون حضور در رویداد(عیدنوروز) مورد نظر برای فرد امکان پذیر نیست، بسیار مناسب و تاثیر گذار است بیشترین کاربرد را در تعطیلات عید و نوروز را دارد .

چاپ کارت تبریک فوری، از شیوه های ابراز محبت و بیان احساسات صمیمانه به مخاطب مورد نظر خود می باشد.استفاده از یک کارت پستال ایده آل برای اتصال با مشتریان باعث ارتقا سطح همکاری و احساس وفاداری و دوستی بین دو مجموعه را ایجاد می سازد.

اصول طراحی کارت پستال

طراحی و چاپ کارت تبریک فوری، با اعمال خلاقیت و روش های خلاقانه و منحصر به فرد، کمک بسیار شایانی را به خاص، جذاب و حرفه ای بودن کارت تبریک می کند. بکارگیری موضوعات متناسب با کارت، ایجاد زمینه بصری مناسب و توجه به اخلاقیات و روحیات افراد مورد نظر گیرنده کارت تبریک، از اهمیت بسزایی در این زمینه برخوردار می باشد. استفاده از فونت های جذاب و زیبا از شاخصه های مهم و بارز در طراحی و چاپ کارت تبریک محسوب می شود.

برای برجسته تر کردن طرح مورد نظر، استفاده از فونت های دست نوشته، براش ها و اسکریپت ها بسیار تاثیر گذار است. کارت تبریک نیز بخشی از استراتژی کسب و کار معتبر برای افزایش وفاداری مشتری می باشد.

 

ابعاد کارت پستال

 • ابعاد کارت پستال A5 دولت ۲۹۷در ۲۱۰ میلیمتر
 • ابعاد کارت پستال خشتی دولت ۱۴۰در ۱۴۰ میلیمتر
 • ابعاد کارت پستال خشتی دولت ۲۰۰در ۲۰۰ میلیمتر

 

انواع متریال قایب چاپ برای کارت پستال:

 • کارت پستال مقوایی گلاسه ۲۵۰ و ۳۰۰ گرم با سلفون کشی
 • کارت پستال مقوایی کتان  ۳۰۰ گرم 

خط تا چاپ دیجیتال

در سایز مربع می باشد ، که با خط تا به دو قسمت مساوی تقسیم می شوند ، معمولا از روکش سلفون براق یا مات جهت بادوام شدن و زیبایی آن استفاده می کنند.

دستگاه سلفون کش

تاریخچه چاپ کارت پستال :

دو شرکت آمریکایی هال آمریکن گریتینگز و مارک کاردز در حال حاضر دو غول بزرگ در زمینه طراحی و چاپ کارت تبریک در اقصی نقاط جهان محسوب می گردند.تمامی این اقدامات صورت گرفته سبب شد که، کارت تبریک های امروزی پا به عرصه وجود بگذارند.

به منظور برجسته تر و جذاب تر شدن کارت تبریک فوری، بکار بردن فونت های مخصوص، کوتاه و رسا به عنوان بخش متن، بسیار مفید و مؤثر می تواند باشد. ، معرفی، بیان، عرضه و انتقال موضوعی که بر روی آن چاپ صورت می گیرد، مهم ترین ویژگی کارت تبریک می باشد. بهره بردن از تصاویر باید مبتنی با موضوع کارت تبریک انجام پذیرد.

روش چاپ کارت تبریک فوری

چاپ کارت تبریک فوری، به روش چاپ دیجیتال صورت می گیرد، که مزایای این روش فراهم شدن کار چاپی در کمترین زمان ممکن است می توان از روکش سلفون براق یا یو وی به منظور حفظ استحکام و زیبایی کارت تبریک بهره برد.. در چاپ فوری، متن، تصاویر و لوگوی افراد در کارت، متناسب با سلیقه مشتری و به صورت اختصاصی نیز قابلیت چاپ را دارد. فرآیند چاپ در این روش در زمان کوتاهی انجام می گیرد.

قابلیت چاپ فایل های تصویری، به شکل دلخواه بر روی سطح مد نظر نیز امکان پذیر می باشد. در چاپ دیجیتال کارت تبریک، برای طرح چاپی پنج میلیمتر از حاشیه، فاصله در نظر گرفته می شود. در اندازه های مختلف و بر متریال های متفاوت مانند انواع فلز، انواع پلاستیک، انواع چوب و انواع کاغذ، امکان چاپ کارت دعوت میسر می باشد، که در زمان کم و با تیراژهای دلخواه و مورد نظر ارایه می گردند. در چاپ افست، کارت تبریک به صورت آماده به فروش می رسد و معمولا امکان چاپ اختصاصی و شخصی ساز در این زمینه میسر نیست.

 

سفارش کارت پستال 

پس از انتخاب طرح از انواع کارت تبریک، تمامی جزئیات به هر ترتیبی که مشتری بخواهد بر روی کارت یا صفحات داخلی قرار می گیرد .کارتهای تبریک اختصاصی برای هر مشتری به صورت اختصاصی با اطلاعات مربوط به مشتری شامل نام، آرم تجاری (لوگو)، تبلیغات ، پیام تبریک ،امضاء و…آماده و چاپ می شوند.کارت تبریک اختصاصی که به صورت حرفه ای طراحی و با کیفیتی ممتاز چاپ شده باشد،هدیه ای مناسب برای تبریک نوروزی و دیگر مناسبت های شماست .

طرح های موجود در این آلبوم ها به شما کمک خواهد کرد تا با استفاده از این مجموعه و بهره مندی از تجهیزات و روشهای مناسب چاپی ،پیام تبریک خود را کاملا اختصاصی و حرفه ای آماده و در زمان مناسب ارائه دهید.

نمونه متن تبریک عید نوروز:

 •  نمونه۱:

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار

یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال

حلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد رابه تمامی عزیزان تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت و معنویت را ازدرگاه خداوند متعال و سبحان برای شماعزیزان مسئلت .

 • نمونه۲:

بهار طبیعت از راه می رسد و صحنه ی جهان آیینه نمای قدرت خداوندی

می گردد. فرا رسیدن فصل شادی بخش و نشاط آور بهاران و حیات دوباره ی زمین که نشانه ای از قدرت و رحمت الهی است را به حضور محبت ظهور شما و خانواده ی محترمتان تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

 •  نمونه۳:

خدایای رحمان نوید میلاد سال نو را بر دوش نسیم بهاری گذاشت تا این امانت سبز را به رسم آغاز به خالق سپارد.حلول سال نو و تولد دوباره طبیعت، عید فرخنده و کهن نوروز باستانی را که یادگار نیاکان و پیام‌آور دوستی، عشق و محبت، با لطافت گیاه و خرمی طبیعت، و تحول به مراحل نیکوتر و برتر است.

 • نمونه۴:

فرا رسیدن سال نو همیشه نوید بخش افکار نو، کردار نو و تصمیم های نو برای آینده است. آینده ای که همه امید داریم بهتر از گذشته باشد. در سال نو، ۳۶۵ روز سلامتی، شادی، پیروزی، مهر و دوستی و عشق را برای شما آرزومندم.

 •  نمونه۵:

با استعانت از آفریدگار جهان ، و به انگیزه ی رستاخیز طبیعت ، فرا رسیدن بهاران شوهمند را که هنگامه ی تجلی مواهب الهی بر بستر طیبعت است به حضور مهر ظهور حضرت عالی تبریک گفته ، از  آستان حضرت احدیت مزید توفیقات برای خدمتی سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی در جهت رشد وشکوفایی ایران کهنسال، مسالت می نمایم.

 •  نمونه۶:

ای خدای دگرگون کننده دلها و دیده ها ای تدبیر کننده روز و شب ای دگرگون کننده حالی به حالی دیگر حال مارا به بهترین حال دگرگون کن سال نو مبارک.

 • نمونه۷:

در آستانه فرا رسیدن عید نوروز باستانی و  آغاز سال نو تبریک و تهنیت صمیمانه را تقدیم شما و خانواده محترمتان داشته و در پرتو الطاف بیکران خداوندی، سلامتی و بهروزی، طراوت و شادکامی، عزت و کامیابی را آرزومندیم.

چاپ کارت تبریک اختصاصی

چاپ کارت تبریک با طرح های کاملاً اختصاصی به دو صورت آماده و دوروچاپ چاپ کارت تبریک اختصاصی برای هر مشتری به صورت اختصاصی با اطلاعات مربوط به مشتری شامل نام، آرم تجاری ، تبلیغات ، پیام تبریک ،امضاء و…آماده و چاپ می شوند.پس از انتخاب طرح از انواع کارت تبریک، تمامی جزئیات به هر ترتیبی که مشتری بخواهد بر روی کارت یا صفحات داخلی قرار می گیرد .

بله ، ما به کمک دستگاه چاپ دیجیتال صنعتی طرح اختصاصی شما و یا طرح داخل آرشیو خودمان را با لوگو شما چاپ میکنیم

بله ، کلیه خدمات تکمیلی در چاپخانه ما انجام می شود به همین دلیل سرعت چاپ بسیار بالا هست

بله ، فقط چاپ رنگی و با هزینه مجزا

بله از طریق تلگرام ، واتس اپ و ایمیل و فرم سفارش سایت امکان سفارش کارت تبریک با طرح دلخواه وجود دارد

۵/۵ - (۴ امتیاز)
5/5 - (4 امتیاز)