سلفون کشی

سلفون کشی چیست ؟

سلفون کشی ، یک لایه پلاستیکی از جنس پلی پروپیلن است که روی کاغذ کشیده می شود . از سلفون برای افزایش مقاومت کاغذ ( جلوگیری از رنگ پریدگی، غیر قابل نفوذ کردن آب و رطوبت ، جلوگیری از شکستگی کاغذ در اثر تا شدن و جلوگیری از سایش )  و همچنین زیبا شدن کار ( جلوه بیشتر تصاویر و شارپ تر شدن رنگ های کار ) استفاده می شود.

دستگاه سلفون کش

تفاوت سلفون کشی و لمینت در این می باشد که به دلیل گرماژ بالای متریال لمینت، کار پس از لمینت شدن سنگین شده و به سختی قابل تا شدن می باشد در صورتی که در سلفون کشی، وزن کار بیشتر نمیشود و امکان تا کردن وجود خواهد داشت.

مواردی که نیاز به سلفون کشی دارند :

•    کارت پستال
•   
جلد مجله و کتاب
•   
انواع کارت دعوت، ترحیم و تبریک
•   
کارت ویزیت دیجیتال

وجه تمایز سلفون کشی در چاپ پایتخت نسبت به سایرین این است دستگاه سلفون کش عرض ۳۰ سانتیمتر بصورت رو میزی و کشیدن سلفون در دو رو بصورت همزمان را داراست و دیگر نیازی نیست که کارهای چاپ شده برای انجام کارهای مرحله پس از چاپ به همکار دیگری ارجای شوند.

این امر باعث پایین آمدن قیمت تمام شده کار نهایی سرعت تحویل بالاتر و درنهایت رضایتمندی بیشتر مشتریان محترم را درپی دارد.

منو های رستورانی با روکش سلفون:

یکی از مهمترین کاربرد های سلفون کشی در چاپ دیجیتال ، چاپ دیجیتال منو رستوران با مقوای ضخیم همچنین استفاده از سلفون مات یا براق می باشد تا در اثر باز و بسته شدن مداوم منو سفارش غذا مقوا دچار پارگی یا ترک بر روی محل خط تا نشود.

با توجه به اهمیت وجود دستگاه سلفون کشی در تکمیل فرآیند چاپ دیجیتال، دستگاه سلفون کش چاپ دیجیتال که مجهز به جدید ترین تکنولوژی می باشد در مرکز چاپ دیجیتال پایتخت مستقر گردید .از ویژگی های منحصر به فرد این دستگاه می توان به چشمی سینی ورودی ، سیستم تنشن کنترل(تنظیم فشار) ، سیستم موج گیر کاغذ ، سیستم ضد چروک و .. می توان نام برد.

از این پس کلیه خدمات سلفون کشی برای محصولاتی نظیر کارت ویزیت سلفون مات براق ، کارت ویزیت سلفون براق ، کارت ویزیت سلفون مخملی ، کاتالوگ دیجیتال ، جلد زنی ، سلفون کشی لیبل ، سلفون کشی pp و ده ها محصول خلاقانه در اسرع وقت به مشتریان عزیز ارائه خواهد شد.

هدف ما سود شما از طریق برترین کیفیت چاپ ، استفاده از بهترین و کامل ترین تجهیزات و منصفانه ترین قیمت هاست و به طبع آن سود ما از طریق جذب مشتریان زیاد و وفادار می باشد.

لیست قیمت سلفون کشی

تعدادتا 100 لتتا 200 لتتا 300 لتتا 500 لتتا 1000 لت
قیمت هر لت A420001500130012001000
5/5 - (1 امتیاز)