ورود / ثبت نام
ثبت نام

سفارشات

چاپ دیجیتال پایتخت

درباره چاپ پایتخت

چاپ دیجیتال پایتخت واقع در فلکه دوم صادقیه یکی از کاملترین مراکز چاپ دیجیتال در غرب تهران می باشد که افتخار همکاری با ده ها شرکت دولتی و همچنین تعداد زیادی از کارخانجات مشهور کشور عزیزمان ایران را داشته است.امیدواریم تا با تلاش و خدمات صادقانه بتوانیم گام گوچکی در جهت رشد تبلیغات هموطنان عزیز را داشته باشیم.

محمدهادی کسایی زاده

محمدهادی کسایی زاده

کارشناس مهندسی نرم افزار، کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی، مدیر چاپ پایتخت

محمود کسایی زاده

کارشناس مهندسی نرم افزار، کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی، مدیر چاپ پایتخت

amir-hossein-niazkhani

امیرحسین نیازخانی

کارشناسی گرافیک و تصویر سازی، کارشناس طراحی و چاپ، طراح چاپ پایتخت

محمدرضا زندی

کاردانی معماری، کارشناس طراحی و چاپ، کاربر ماشین چاپ​​، کاربر چاپ پایتخت​

مهدی کمالی وند

کاردانی معماری، کارشناس طراحی و چاپ، کاربر ماشین چاپ​​، کاربر چاپ پایتخت​

خدمات

زمینه فعالیت چاپ پایتخت

چاپ دیجیتال ورقی چاپ دیجیتال واید فرمت و لارج فرمت فضای داخل(indoor) و فضای بیرونی(outdoor) چاپ افست فرم های عمومی و اختصاصی خدمات تکمیلی چاپ طراحی گرافیک سازه های قابل حمل نمایشگاهی

کیفیت چاپ بالا

ویژگی های متمایز چاپ پایتخت

 اجرای سفارشات مشتریان در کیفیتی بالاتر از انتظار مشتری.برقراری ارتباط بسیار نزدیک با مشتریان که باعث انتقال آسان خواسته مشتری خواهدشد. در اختیار داشتن پرسنل مجرب و متخصص در مراحل طراحی چاپ و بعد از آن. در اختیار داشتن کلیه امکانات همزمان چاپ دیجیتال داخل دفتر کا باعث کاهش هزینه تمام شده و کوتاه شدن زمان تحویل کار میگردد.

مهمترین ویژگی چاپ دیجیتال

مهمترین ویژگی چاپ دیجیتال چاپ در هر تیراژ مورد نظر میباشد ولی از نظر قیمت تمام شده می باشد و همچنین چاپ دیجیتال دارای سرعت بالایی می باشد. دلیل سرعت بالاتر در تحویل محصولات چاپی دیجیتال حذف مراحل لیتوگرافی و فیلم زینک می باشد .بطورکلی چاپ دیجیتال به دو رشته کلی جوهر افشان و لیزری تقسیم بندی می شود که سعی خواهد شد تا در یک مقاله مجزا به این مطلب بپردازیم.

حتما بخوانید  چاپ CD/DVD