ورود / ثبت نام

سفارشات

تبلیغات انتخاباتی

تبلیغات انتخاباتی شورای شهر و ریاست جمهوری از جمله فعالیت های مجموعه ما می باشد .

از آنجا که چاپ پایتخت چندین دوره افتخار همکاری با کاندیداهای شورای شهر و ریاست جمهوری، در زمینه تبلیغات محیطی و مجازی را داشته است، برای سال ۹۶ نیز برنامه های ویژه ای برای تبلیغات سیاسی کاندیداهای گرامی در نظر گرفته است که این تبلیغات به دو دسته تقسیم می شوند .

۱- تبلیغات محیطی :

بنر : چاپ بنر تا عرض ۵ متر و طول ۵۰ متر که از جذاب ترین و مقرون به صرفه ترین تبلیغات سایز بزرگ برای نصب بر روی ساختمان، دیوار و بیلبوردهای تبلیغاتی می باشد.

استند ها بهترین گزینه برای تبلیغات محیطی متغیر هستند. سایز پایه استند معمولا ۲ متر در ۹۰ سانتیمتر بوده که چاپ پلات و لمینت بر روی آن قرار می گیرد . نامزدهای انتخابات می توانند از استند برای شکیل تر کردن غرفه ها و ستادهای انتخاباتی خود و همچنین معرفی نام نامزد، تصویر ایشان و شعار تبلیغاتی استفاده نمایند .

از پوستر ها ( به طور نرمال سایزهای A3، A2 و ۵۰ × ۷۰ ) برای چسباندن به تابلوهای تبلیغاتی، ارائه به افرادی که به ستاد انتخاباتی مراجعه می کنند، چسباندن به اتومبیل های هواداران نامزد و ارائه به رهگذران استفاده می شود .

  • چاپ بروشور :

    بروشور ها به این دلیل که معمولا سه لتی هستند و از دو جهت تا میخورند، فضای مناسبی برای معرفی جزئیات کاندیدا، از قبیل سن، تحصیلات، سمت ها، فعالیت ها، دستاوردها و سایر موارد را فراهم می آورند . این بروشورها معمولا در سایز A4 چاپ می شوند و هزینه بسیار پایین تری نسبت به چاپ پوستر دارند .

  • کارت ویزیت :

    کارت ویزیت به این دلیل که کوتاه و صریح شما را معرفی می کند کاربرد بسیاری در تبلیغات داشته است و به این خاطر که ابعاد کوچکی دارد و به راحتی در کیف پول جا می گیرد همیشه می تواند همراه مخاطب باشد، ابزار تبلیغاتی مناسبی است برای یادآوری کدهای انتخاباتی شما.

حتما بخوانید  چاپ نقشه تهران

۲- تبلیغات مجازی

  • اینستاگرام :

یکی از قوی ترین شبکه های اجتماعی حال حاضر، اینستاگرام می باشد که از هر قشر و با هر رده سنی مخاطبین را گرد هم آورده است. همانطور که در انتخابات گذشته دیدیم، نامزدهای انتخاباتی که اینستاگرام را هدف تبلیغات خود قرار داده بودند به راحتی توانستند تعداد بسیار زیادی از جوانان را با شعارهای هدفمند و تصویر گویا از اهداف، پای صندوق های رای کشانده و انتخاب شوند . ما با امکاناتی که در اختیار داریم، می توانیم به راحتی صفحه ای با دنبال کنندگان چند هزار نفری ایرانی فعال برای شما فراهم کنیم تا دیده شوید.

  • تلگرام :

می توان گفت همه ی افرادی که از موبایل های هوشمند استفاده می کنند، برای ارتباطات اجتماعی خود از تلگرام استفاده می کنند. این روزها همه ی افرادی که کانال تلگرامی دارند، به راحتی می توانند کالاها، فعالیت ها، اطلاعیه ها و صحبت های خود را به چندین هزار نفر معرفی کنند. ما این امکان را داریم تا کانالی با چند هزار نفر عضو فعال ایرانی تلگرام برای شما فراهم کنیم تا به راحتی تحصیلات، توانایی ها و فعالیت های پیشین و فعلی خودتان را معرفی نمایید.

کلیه خدمات چاپ دیجیتال نظیر بروشور ، پوستر ، بنر تبلیغاتی و …

بله ، خدمات چاپ افست در در مجموعه چاپ پایتخت انجام می شود

با مراجعه به لینک : spp.ir/price و یا تماس با شماره های دفتر در بخش تماس باما

<

لیست قیمت

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم