تجهیزات چاپ دیجیتال پایتخت

درباره چاپ پایتخت

چاپ دیجیتال پایتخت واقع در فلکه دوم صادقیه یکی از کاملترین مراکز چاپ دیجیتال در غرب تهران می باشد که افتخار همکاری با ده ها شرکت دولتی و همچنین تعداد زیادی از کارخانجات مشهور کشور عزیزمان ایران را داشته است.امیدواریم تا با تلاش و خدمات صادقانه بتوانیم گام گوچکی در جهت رشد تبلیغات هموطنان عزیز را داشته باشیم.

خدمات

ویژگی های متمایز چاپ پایتخت​

محدوده فعالیت چاپخانه پایتخت در شهر تهران بویژه غرب تهران شامل منطقه های صادقیه ، ستارخان ، کاشانی ، جنت آباد،شهران ، پونک ، شهرک غرب ، سعادت آباد ،و .. میباشد. چاپ پایتخت مرکز تخصصی فوریت های چاپی در حوزه چاپ دیجیتال و افست با بکار گیری کادر مجرب و امکانات و تجهیزات پیش از چاپ ، چاپ و پس از چاپ. چاپ دیجیتال پایتخت در تنها مجتمع چاپ در محدوده غرب تهران که کلیه مناطق از مرکز میدان انقلاب تا غربی ترین قسمت شهر تهران را در بر میگیرد. ازدیگر ویژگهیای مرکزیت چاپ پایتخت عدم قرار گیری در محدوده طرح ترافیک و یا زوج و فرد و همچنین دسترسی از طریق انواع وسایل نقلیه عمومی مترو و …. وحتی حضور با ماشین شخصی می باشد.

کیفیت چاپ بالا

مهم ترین ویژگی چاپ پایتخت

مهمترین ویژگی چاپ دیجیتال چاپ در هر تیراژ مورد نظر میباشد ولی از نظر قیمت تمام شده می باشد و همچنین چاپ دیجیتال دارای سرعت بالایی می باشد. دلیل سرعت بالاتر در تحویل محصولات چاپی دیجیتال حذف مراحل لیتوگرافی و فیلم زینک می باشد .بطورکلی چاپ دیجیتال به دو رشته کلی جوهر افشان و لیزری تقسیم بندی می شود که سعی خواهد شد تا در یک مقاله مجزا به این مطلب بپردازیم.

کیفیت چاپ بالا

چاپ دیجیتال چیست

چاپ دیجیتال اصطلاحا به فرایندی گفته می شود گه در آن بدون ساخت فیلم و زینک اطلاعات رنگی یک فایل دیجیتال که درحقیقت ماتریسیی حاوی کد رنگ تک تک پیکسل های یک تصویر بر روی متریال مورد نظر منتقل می شود. تکنیک های چاپ دیجیتال بسیار متنوع است و تعریف واحدی برای تکنولوژی این چاپ نمی توان در نظر گرفت و این تکنولوژی های چاپ روز به روز در حال ارتقا میباشند.

چاپ دیجیتال پایتخت
5/5 - (6 امتیاز)